درباره فینگرتک

شرکت فینگرتک مالزی با نام تجاری FingerTec در سال 2000 با هدف دستیابی به فناوری اثر انگشت و تکنولوژی های بالاتر وتبدیل به فناوری های مقرون به صرفه و قابل دسترس در بازار تجاری وانبوه سازی معرفی شد.

اولین طرح پنج ساله فینگرتک به سنسورهای اثرانگشت اختصاص داده شده بود، که عمدتا در بهبود الگوریتم تطبیق اثر انگشت، استحکام محصول و کاربرد آسان بود. در طی 5 سال اول، فینگر تک 3 جایزه بین المللی را برای پیشرفت های فن آوری خود دریافت کرد.

در سال 2005، فینگرتک طرح بعدی 5 ساله خود را آغاز کرد که بیشتر بر گسترش بازار جهانی متمرکز بود. این طرح مفاهیم و استراتژی های جدیدی را که شامل محصول بیومتریک، بازاریابی و پشتیبانی اینترنتی بود، در حالی که تلاش های خود را برای بهبود برنامه ها و فعالیت های تحقیق و توسعه ادامه داد. نتایج خیره کننده بود؛ فینگرتک به عنوان یکی از شناخته شده ترین علامت های تجاری بیومتریک در جهان در مدت زمان کوتاه گسترش یافت. فینگرتک با تمام عناصر فوق، بالهای خود را در حدود 100 کشور در این پنج سال سریع گسترش داد .

برای تقویت موقعیت جهانی فینگرتک، مرحله سوم 5 ساله در سال 2010 با هدف مشخصی برای دستیابی به تغییرات تجاری و تکنولوژی معرفی شد. هدف این شرکت صعود از نردبان عمودی و ارائه راه حل جامع برای بازار کنترل دسترسی و همزمان ارائه راه حل های مبتنی بر cloud برای استقرار در صنعت حضور و غیاب است. توسعه راه حل ها در پلت فرم آندروید از دیگر ویژگی های بیومتریک مانند تشخیص چهره نقاط عطف جدید در فن آوری فینگرتک برای افزایش خطوط تولید مشخص شده است.

تعریف در تحول زمانی مشاهده شد که فینگرتک تمام معاملات تجاری خود را به نام شرکت TimeTec در سال 2014 تغییر داد و نام تجاری SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) تغییر داد که عصر جدیدی برای شرکت در فناوری cloud برای 5 سال آینده تا سال 2020روشن ساخت.

FingerTec با آغاز یک چشم انداز به دنبال برنامه های ساده و در عین حال زنده و دقیق، انقلاب قابل توجهی را آغاز کرده است و تکنولوژی های غیر قابل دستیابی را به محصولات “قابل لمس” که بسیار سریع تر از رقبای خود ، معیار جدیدی را در صنعت بیومتریک تبدیل می کند